HomeO mnie Klienci Biele

Opinie Klientów Biele.

90% MOICH KLIENTÓW POCHODZI Z POLECENIARekomendacje Klientów.

Każdy projekt, który spełnia Wasze wymagania i oczekiwania wspominam z uśmiechem. Proces projektowy to czas w którym nie wszystkie decyzje przychodzą łatwo ale satysfakcja z efektu końcowego wynagradza cały trud jaki razem wkładamy w projekt.
http://www.biele.pl/wp-content/uploads/2018/08/bdgfd.jpg

Polecam dekoracje wykonane przez Monikę. Sala i Kościół wyglądały przepięknie. Pelen profesjonalizm, bardzo pomysłowa i kreatywna osoba. Byliśmy bardzo zadowoleni bo wszystko wyglądało bajecznie. Gorąco wszystkim polecamy!

Paulina i Paweł Madziarz / Usługa dekoratorska – oprawa graficzna i dekoracje ślubne

http://www.biele.pl/wp-content/uploads/2018/08/gbrfgg.jpg

Projekt został wykonany z wielką precyzją i zaangażowaniem. Moje zadowolenie jest ogromne , polecam serdecznie !

Laura Piass / Projekt dwóch łazienek i kuchni

http://www.biele.pl/wp-content/uploads/2018/08/fgbvf.jpg

Zamówiony projekt ulotek dla szkoły został wykonany szybko i zgodnie z wytycznymi. Gotowe ulotki zostały przesłane do nas kurierem w ustalonym czasie. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie. Polecam !

Elżbieta (ZSP im. Stefana Drzewieckiego w Lubaniu) / Projekt graficzny – ulotki

http://www.biele.pl/wp-content/uploads/2018/08/vgfuioyfg.jpg

Projekt kuchni – rewelacyjny. Trafiony w 100% w nasz gust. Szybki pomiar, konkretna i bezproblemowa współpraca. Monika to miła i pomocna osoba, doradzi, podpowie ma ogromną wiedzę w swoim fachu. Z dużą przyjemnością i 100% zaufaniem mogę polecić współpracę z Nią.

Magdalena Orkwiszewska / Projekt kuchni

http://www.biele.pl/wp-content/uploads/2018/08/myuyyy.jpg

Miałam przyjemność skorzystać z usługi dekoracyjnej Biele. Urodziny mojej Hanny to co roku dla nas wyjątkowy dzień a szczególne chwile zasługują na piękną oprawę! Dekoracje urodzinowe w dobrym guście, sprawnie udekorowane wnętrze zostało kompletnie przygotowane na przywitanie gości. Polecam !

Anna Pawlik / Usługa dekoratorska – dekoracje urodzinowe

http://www.biele.pl/wp-content/uploads/2018/08/ghrthy.jpg

Praca z Moniką to bardzo przyjemny czas i profesjonalne podejście. Zacznę od początku, narodził się pomysł w Naszych głowach aby stworzyć Salon Pielęgnacji Piesków. Wiadomo reklama to istotna sprawa. Bardzo ciężko znaleźć dobrego architekta wnętrz tudzież grafika. Nam się udało! Monika była Naszym kluczem do sukcesu – reklama wykonana na wysokim poziomie. Profesjonalna współpraca. Ze szczerym sercem Polecamy BIELE do współpracy !

Olga Naronowicz i Kamil Łazarowicz / Projekt wybranych elementów SIV

http://www.biele.pl/wp-content/uploads/2018/08/tnhthn.jpg

Polecam serdecznie współpracę! Projekt pokoju dla naszego synka spełnił wszystkie oczekiwania! Dobre dodatki i kolory idealnie pasują do siebie. Pomoc w zakupach oraz nadzór nad wykonaniem pozwolił zaoszczędzić nam czas i pieniądze. Monika zna się na rzeczy i całego serca polecam jej usługi.

Dominika Tomczak / Projekt pokoju dziecięcego z realizacją

http://www.biele.pl/wp-content/uploads/2018/08/rfgbrfgf.jpg

Projekt sypialni idealnie oddał nasz charakter :). Piękne kolory , detale i wspaniały kącik dla każdej kobiety stworzył idealne wnętrze. Nasza sypialnia wygląda bajecznie, a to wszystko zasługa wspaniałej projektantki.

Dominika Tomczak / Projekt sypialni z realizacją

Kontakt

Jeśli po zapoznaniu się z moją ofertą projektową chcesz nawiązać ze mną współpracę lub potrzebujesz dodatkowych informacji.
Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub napisz do mnie.
Odpowiem zarówno na Facebooku, Instagramie lub e-mailem.
Wybierz najwygodniejszą dla siebie formę kontaktu.